W 210 020 - KÖSTER 21

Uniwersalna hydroizolacja, o bardzo dużej przyczepności do suchych i wilgotnych podłoży. KÖSTER 21 jest materiałem dwuskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym o płynnej konsystencji, elastycznym i mostkującym rysy. Dzięki swojej konsystencji mozliwe jest łatwe obrobienie skomplikowanych detali. Dzięki odporności na promieniowanie UV można stosować go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Biały kolor odbija promieniowanie, dzieki czemu powierzchnia powłoki nie nagrzewa się do wysokich temperatur. Materiał jest szybkowiążący, elastyczny, odporny na niewielki ruch pieszy, starzenie, hydrolizę, mróz i sole.

KÖSTER 21 jest powłoką odporną na działanie olei syntetycznych i alifatycznych węglowodorów o wysokiej temperaturze wrzenia (do 2 bar). KÖSTER 21 nie jest odporny na substancje zawierające węglowodory aromatyczne jak benzen, ksylen, toluen itp. W przypadku zapytań prosimy o kontakt z naszym działem technicznym. KÖSTER 21 nie zawiera lotnych substancji organicznych VOC, nie zawiera poliuretanów, izocyjanianów ani bitumów.

Film instruktażowy >>>>

Zużycie: ok. 2,2-2,6 kg / m2;

Powiązane produkty

Opakowania

20 kg Opakowanie kombi; 1 x 8 kg proszek; 2 x 6 kg płyn (W 210 020)
 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America