Aktualności


« 1 8 »


Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER TPO Aqua 2.0

Folia hydroizolacyjna przeznaczona do stosowania w zbiornikach wody pitnej. KÖSTER TPO Aqua spełnia higieniczne wymagania zgodnie z instrukcją DVGW W 270 oraz  wytycznymi KTW. Folia hydroizolacyjna jest odporna na perforację orach cechuje się wysoką elastycznością dzięki czemu rysy i pęknięcia w podłożu nie stanowią problemu przy wykonywaniu hydroizolacji zbiorników.  Folia hydroizolacyjna jest mocowana mechanicznie do podłoża, które najczęściej nie wymaga żadnego przygotowania. Zakłady folii TPO Aqua są zgrzewane przy użyciu gorącego powietrza. Folia KÖSTER TPO Aqua posiada oznakowanie CE zgodnie z normą EN 13967.

Obszar zastosowania: Zbiorniki na wodę przeznaczoną do spożycia, zbiorniki na wodę do celów pożarowych, stawy rybne, zbiorniki retencyjne itp.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America