Aktualności


« 1 8 »


Ograniczenia w pracy KOESTER POLSKA w związku z pandemią koronawirusa !!!

W związku z ogłoszoną pandemią  koronawirusa COVID-19, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu bezpośredniego kontaktu między Klientami, a pracownikami KOESTER POLSKA z o.o. do odwołania.

Od dnia 02.04.2020 OBSŁUGA KLIENTA ODBYWA SIĘ W POCZEKALNI PRZED BIUREM GŁÓWNYM. KLIENCI PROSZENI SĄ O NIE WCHODZENIE DO DALSZYCH POMIESZCZEŃ BIUROWYCH ORAZ MAGAZYNOWYCH JAK RÓWNIEŻ O ZACHOWANIE WYMAGANEGO 2,0 M DYSTANSU OD OSOBY OBSŁUGUJĄCEJ. 

Preferowane są zamówienia przesłane drogą elektroniczną lub telefoniczną. W zamówieniu należy podać rodzaj oraz ilość zamawianego towaru, dane zamawiającego (wraz z adresem e-mail) oraz adres dostawy (wraz z nr telefonu osoby odbierającej towar). Faktury będą dołączane do wysyłki oraz przesyłane na podany adres mailowy.

Klientów z Krakowa i okolic prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia w celu umówienia sposobu odbioru. 

Adres email do wysyłania zamówień: info@koester.pl

Zamówienia telefoniczne: 12 411 49 94; 663 023 010

Doradztwo techniczne prowadzone będzie wyłącznie  przez telefon pod nr 601 44 13 58;    667 991 358

Bardzo przepraszamy za te utrudnienia, ale podejmując tą decyzję mamy na uwadze zdrowie całej naszej społeczności.


... więcej


Modernizacja obiektu biathlonowego Duszniki Arena

Duszniki Arena na Jamrozowej Polanie to obecnie najnowocześniejszy obiekt biathlonowy w Polsce. Przed Mistrzostwami Europy 2017 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, przy której wykorzystano produkty KÖSTER.

... więcej


KÖSTER NB 4000

    Hybrydowa
    hydroizolacja

        
... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER Pistolet iniekcyjny

Pistolet iniekcyjny do pompy iniekcyjnej KÖSTER 1K. Znakomicie ułatwia prace iniekcyjne, nadaje się do ciśnienia nie przekraczającego 250 bar.
Nadaje się do wykonywania przepon poziomych (KÖSTER Mautrol 2K oraz KÖSTER Mautrol Flex 2K) a także iniekcji żywicami poliuretanowymi KÖSTER.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America