Aktualności


« 1 9 »Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER KD 3 Płyn utwardzający

Wodorozcieńczalny płyn utwardzający na bazie krzemianów. Aktywne składniki płynu penetrują głęboko w podłoże reagując do substancji nierozpuszczalnych. W połączeniu z innymi składnikami systemu Kellerdicht: szlamem uszczelniającym KÖSTER KD 1 oraz proszkiem KÖSTER KD 2 Blitzpulver jest stosowany do uszczelnień pomieszczeń piwnicznych przeciw wodzie napierającej pod ciśnieniem.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America