Aktualności


« 1 8 »


KOSTER 21 - nowa receptura hydroizolacji

Nowa formuła mineralno-polimerowej 

hydroizolacji KÖSTER 21 - większa przepuszczalność pary wodnej

... więcejUniwersalna żywica posadzkowa KOSTER CT 215 - NOWOŚĆ!


Nowy produkt: KÖSTER CT 215 Universal Floor jest żywicą posadzkową o uniwersalnym zastosowaniu w obietkach handlowych, przemysłowych, a takze w budownictwie mieszkaniowym.

KÖSTER CT 215 Universal Floor jest wodorozcieńczalną żywicą epoksydową, która może być stosowana do gruntowania podłoża, jako jastrych żywiczny oraz jako żywica do malowania podłoży betonowych. Nadaje się do stosowania na posadzkach i na ścianach betonowych

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER Quellband

KÖSTER Quellband jest pęczniejącą taśmą na bazie bentonitu sodowego. Taśma posiada film ochronny na powierzchni, który jest aktywowany przez alkaliczne środowisko. Zadaniem filmu ochronnego jest opóźnienie o 2-3 dni pęcznienia taśmy, aby nie nastąpiło spęcznienie przed zabetonowaniem.

Przy kontakcie ze świeżym betonem na budowie taśma ulegnie spęcznieniu co skutkuje uszczelnieniem przerwy roboczej w betonowaniu.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America