Aktualności


« 1 8 »


Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER SL Primer

KÖSTER SL Primer jest preparatem gruntującym na bazie styrolowo-butadienowej o niskiej lekkości, po wyschnięciu jest transparentny. Materiał nie zawiera zmiękczaczy, rozpuszczalników ani wypełniaczy.  KÖSTER SL Primer redukuje i wyrównuje chłonność podłoży z betonu lub jastrychów cementowych. Preparat wzmacnia podłoże i zmniejsza ryzyko wystąpienia pęcherzy powietrza na masach samopoziomujących jest odporny na działanie wody po wyschnięciu (odporny na zmywanie).

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America