Aktualności


« 1 9 »


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER KB-Pox IN

KÖSTER KB-Pox IN jest bezrozpuszczalnikową, dwuskładnikową iniekcyjną żywicą epoksydową o niskiej lepkości. Produkt nie zawiera wypełniaczy i zmiękczaczy, przez co ograniczone jest zjawisko sedymentacji na dnie opakowania. Żywica iniekcyjna KÖSTER KB-Pox IN odznacza się wysoką przyczepnością do betonu, kamienia, elementów murowanych oraz stali. Żywica dzięki bardzo wysokiej zdolności penetracji trwale uszczelnia i łączy rysy oraz pęknięcia, a także wzmacnia strukturę materiałów budowlanych.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America