Aktualności


« 1 9 »Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER SL

KÖSTER SL jest wysokiej jakości samorozlewną mineralną masą do wyrównywania podłoży mineralnych, która charakteryzuje się hydraulicznym wiązaniem, zredukowanym skurczem oraz szybkim przyrostem wytrzymałości. Materiał wiąże w ciągu kilku godzin do gładkiej powierzchni o wysokiej wytrzymałości na ściskanie. KÖSTER SL daje się łatwo mieszać z wodą i rozprowadzać na podłożu, nadaje się do wylewania na podłoże oraz do podawania za pomocą pompy. KÖSTER SL może być wylewany w warstwach od 2 do 15 mm, przy lokalnych zagłębieniach do 25 mm. Materiał wykazuje bardzo dobrą przyczepność do podłoży betonowych.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America