Aktualności


« 1 3 »


KÖSTER NB 4000 - hydroizolacja fundamentów w okresie obniżonych temperatur >>>

 PROMOCJA JESIENNA! - zadzwoń 12 411 49 94

  • Hydroizolacja hybrydowa KOSTER NB 4000:
  • mostkuje rysy o rozwartości > 2 mm,
  • na wszelkie rodzaje stabilnych podłoży,
  • może być stosowana na podłożach bitumicznych
  • stosowanie już od +2°C,
  • wodoszczelność przy ciśnieniu od strony negatywnej do 7,5 m słupa wody (WTA)
  • możliwość pokrywania farbami i tynkami,
  • odporna na UV, siarczany oraz ujemne temperatury,
  • odporność na deszcz już po 2 godz. od nałożenia,
  • zasypywanie wykopów już po 16 godz. od nałożenia

Instrukcja techniczna produktu >>>... więcej


KOSTER TPO weiss - biała membrana odbijająca promieniowanie słoneczne

TPO w kolorze białym


KOSTER TPO weiss to biała membrana o ekstremalnie wysokim współczynniku odbicia promieniowania słonecznego (SRI = 106 ), zapobiega to nagrzewaniu się powierzchni dachów płaskich oraz daje wymierne korzyści ekonomiczne i ekologiczne.

... więcejSkładowanie materiałów KOSTER oraz wykonywanie prac hydroizolacyjnych w okresie obniżonych temperatur

Obserwujemy obecnie stopniowe obniżanie temperatury powietrza. Dla budowy oznacza to pracę w trudniejszych warunkach i konieczność podjęcia dodatkowych zabiegów dla wykonania robót hydroizolacyjnych zgodnie z technologią producenta i sztuką budowlaną.

Składowanie materiałów: wszystkie płynne produkty KOSTER dostarczane w wiadrach i w kanistrach muszą być składowane w ogrzewanym magazynie.

 

Roboty z użyciem produktów KOESTER należy prowadzić stosując następujące zasady:

- prace prowadzić tylko wtedy gdy zagwarantowane jest występowanie minimalnej temperatury powietrza i podłoża podanej w karcie technicznej produktu. Na przykłąd dla produktów na bazie mineralnej to min. +5°C.

- minimalną dopuszczalną temperaturę należy zapewnić nie tylko w czasie nakładania produktu, ale również przez okres jego wiązania.

- podłoże musi być wolne od mrozu

- Czas wysychania produktów w niskich temperaturach wydłuża się.

- Materiały (także w workach) bezpośrednio przed robotą należy składować w pomieszczeniach ogrzewanych, aby w momencie rozpoczęcia robót miały temperaturę wyższą temperaturę.

Więcej informacji: >>>>>>>>>>

... więcej


Znak jakości RAL dla systemu hydroizolacji dachów płaskich

Firma KÖSTER BAUCHEMIE AG otrzymała Znak Jakości RAL dla systemów dachów płaskich. Znak jakości gwarantuje klientom i użytkownikom najwyższy standard produkcji i wykonania dachów płaskich przy użyciu produktów o gwarantowanej jakości. Obejmuje to między innymi opłacalność, niezawodność, przyjazność dla środowiska, bezpieczeństwo i kompetencje personelu.

System zapewnienia jakości RAL wykracza poza dobrze znane normy i standardy i obejmuje: wstępne uszczelnianie dachów płaskich, renowację i naprawę, planowanie i ocenę, zarządzanie dachami, testowanie szczelności / wykrywanie nieszczelności, systemy monitorowania, produkty i narzędzia oraz technologię maszyn.

Peter Fröhlich, Kierownik sprzedaży zachód/południe KOSTER, weźmie udział w spotkaniach jako członek "Komitetu Jakości Flat Roof".

Oprócz certyfikatu i znaku jakości, logo RAL jest używane w broszurach informacyjnych TPO i online przez KÖSTER dla systemu hydroizolacji dachów płaskich.

RAL-Verleihung

... więcej


KOSTER 21 - nowa receptura hydroizolacji

Nowa formuła mineralno-polimerowej 

hydroizolacji KÖSTER 21 - większa przepuszczalność pary wodnej

... więcej


Uniwersalna żywica posadzkowa KOSTER CT 215 - NOWOŚĆ!


Nowy produkt: KÖSTER CT 215 Universal Floor jest żywicą posadzkową o uniwersalnym zastosowaniu w obietkach handlowych, przemysłowych, a takze w budownictwie mieszkaniowym.

KÖSTER CT 215 Universal Floor jest wodorozcieńczalną żywicą epoksydową, która może być stosowana do gruntowania podłoża, jako jastrych żywiczny oraz jako żywica do malowania podłoży betonowych. Nadaje się do stosowania na posadzkach i na ścianach betonowych

... więcej


Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

Więcej informacji: https://roofing.koester.pl

... więcejNowość! Udoskonalony model pakera wbijanego KÖSTER Lamellenpacker

W ofercie KÖSTER pojawił sie nowy plastikowy paker wbijany

o charakterystycznym płytkowym kształcie.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER BD 50 Voranstrich

Wodorozcieńczalny, głębokopenetrujący koncentrat preparatu gruntującego stosowany do wytworzenia mostka sczepnego na bardzo chłonnych podłożach pomiędzy uszczelnianą powierzchnią, a warstwą hydroizolacji.

 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America