Zielone strony hydroizolacji

Nasz katalog produktów jest przeznaczony jako pomoc dla architektów, inżynierów konstruktorów oraz wykonawców, którzy opracowują rozwiązania hydroizolacji.

"Zielone strony hydroizolacji" zawierają listę zastosowań materiałów hydroizolacyjnych od piwnicy, aż po dach. Nacisk położony jest na hydroizolacje oraz zabezpieczenie i naprawę betonu - zarówno nowych budynków jak i podczas renowacji istniejących już budowli. "Zielone strony" ułatwiają znalezienie odpowiedniego rozwiązania każdego przypadku.


Zielone strony hydroizolacji (wersja angielska) PDF (Edition 2016, 10MB)

 


 

Program produkcji KOESTER Polska

W katalogu produktów można znaleźć informacje o produktach KOESTER uszeregowanych według grup produktowych. Poza krótkim opisem produktu, są tam informacje o zastosowaniu i parametrach materiałów.


 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America