Aktualności


« 1 6 »


Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Prezentacja żeli akrylowych KÖSTER

W kwietniu 2017 w siedzibie KOESTER Polska odbyło się szkolenie oraz pokazy praktyczne związane z wprowadzeniem do oferty nowej linii żeli akrylowych:

KÖSTER Injection Gel G4, KÖSTER Injection Gel J4, KÖSTER Injection Gel S4

 ... więcej


Prezentacja produktów KOESTER - Celestynów 19 maja 2017

 

19 maja w centrum serwisowym i magazynie KOESTER w Celestynowie odbyło się szkolenie dla pracowników firmy Hochtief odpowiedzialnych za nadzór i wykonywanie napraw gwarancyjnych.... więcej


Do you know...?

KÖSTER Injection Gel G4

Żel akrylowy iniekcyjny na bazie wodnej, o niskiej lepkości początkowej, zachowujący elastyczność po utwardzeniu. Może wiązać wodę w czasie reakcji. Po związaniu ma zdolność pęcznienia do 10% przy kontakcie z wodą. Żel akrylowy o niskiej lepkości przeznaczony jest do wykonywania iniekcji strukturalnych i kurtynowych.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America