Aktualności


« 1 5 »


Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Modernizacja obiektu biathlonowego Duszniki Arena

Duszniki Arena na Jamrozowej Polanie to obecnie najnowocześniejszy obiekt biathlonowy w Polsce. Przed Mistrzostwami Europy 2017 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, przy której wykorzystano produkty KÖSTER.

... więcej


Do you know...?

KÖSTER SL Primer

KÖSTER SL Primer jest preparatem gruntującym na bazie styrolowo-butadienowej o niskiej lekkości, po wyschnięciu jest transparentny. Materiał nie zawiera zmiękczaczy, rozpuszczalników ani wypełniaczy.  KÖSTER SL Primer redukuje i wyrównuje chłonność podłoży z betonu lub jastrychów cementowych. Preparat wzmacnia podłoże i zmniejsza ryzyko wystąpienia pęcherzy powietrza na masach samopoziomujących jest odporny na działanie wody po wyschnięciu (odporny na zmywanie).

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America