Aktualności


« 1 6 »


Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Prezentacja żeli akrylowych KÖSTER

W kwietniu 2017 w siedzibie KOESTER Polska odbyło się szkolenie oraz pokazy praktyczne związane z wprowadzeniem do oferty nowej linii żeli akrylowych:

KÖSTER Injection Gel G4, KÖSTER Injection Gel J4, KÖSTER Injection Gel S4

 ... więcej


Prezentacja produktów KOESTER - Celestynów 19 maja 2017

 

19 maja w centrum serwisowym i magazynie KOESTER w Celestynowie odbyło się szkolenie dla pracowników firmy Hochtief odpowiedzialnych za nadzór i wykonywanie napraw gwarancyjnych.... więcej


Do you know...?

KÖSTER SL Premium

KÖSTER SL Premium jest wysokiej jakości samorozlewną mineralną masą do wyrównywania podłoży mineralnych, która charakteryzuje się zredukowanym skurczem oraz szybkim przyrostem wytrzymałości. Materiał wiąże w ciągu kilku godzin do gładkiej powierzchni o wysokiej wytrzymałości na ściskanie. KÖSTER SL nadaje się do stososowania na różne podłoża budowlane. KÖSTER SL Premium może być wylewany w warstwach od 2 do 15 mm, przy lokalnych zagłębieniach do 30 mm.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America